Najczęściej kupowane

Stare Cegły dekoracyjne - BAUHERR®

Gdzie można wykorzystać cegłę dekoracyjną?

Cegła dekoracyjna jest materiałem coraz częściej wykorzystywanym w budownictwie. Doskonale nadaje się zarówno do wykończenia wnętrz, jak również do zastosowania jako stylowa i wytrzymała elewacja na zewnątrz budynku. Szeroka gama kolorystyczna, pierwszorzędna jakość wykonania oraz wysoka klasa ognioodporności sprawiają, że płytki dekoracyjne w formie starej cegły świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu - zarówno w salonie, w kuchni, jak i w łazience.

Cegła dekoracyjna na ścianę

Cegła na ścianie nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i pięknie skomponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak również z klasycznymi dodatkami. Ten elegancki, wytrzymały i modny element dekoracyjny to świetny pomysł na odświeżenie wnętrza w prosty i niedrogi sposób - montaż cegły na ścianie nie jest skomplikowany i nie powinien sprawić większych problemów. Wśród dostępnych rodzajów cegły dekoracyjnej najpopularniejszymi są: cegła biała, cegła brązowa, cegła szara, cegła grafitowa, cegła naturalna, cegła gotycka.

Cegła dekoracyjna do kuchnii

Jednym z zastosowań może być wykorzystanie cegły w kuchni. W zależności od potrzeb i możliwości - stara cegła może zostać wykorzystana jako płytki nad blatem, materiał do dekoracji jednej ze ścian lub obudowa wyspy kuchennej. W przypadku kuchni doskonale sprawdzą się cegły klinkierowe, z których w łatwy sposób usuniemy tłuszcz i inne kuchenne zabrudzenia.

Cegła dekoracyjna do łazienki

Z kolei cegła w łazience stanowi ciekawą i wartą rozważenia alternatywę dla tradycyjnych płytek - zastosowanie cegły w łazience to z pewnością świetny pomysł dla osób ceniących sobie niebanalny styl. Niezależnie od tego, czy ozdobimy cegłą wszystkie ściany w łazience, czy też zastosujemy ją np. wyłącznie nad umywalką, na pewno da to zachwycający efekt.


Producent starych cegieł dekoracyjnych BAUHERR®. Płytki ze starej cegły do Twojej kuchni, łazienki. Zamówienia telefoniczne 601-312-202. Stare cegły dekoracyjne na ścianę do kuchni, łazienki oraz mrozoodporne. Zobacz ofertę starych cegieł. Stare cegły różne kolory - stara cegła na ścianę, stara cegła płytki.